<

Aplikacje Mobilne - OpenEdge MobileSeptylion Sp.J. wykorzystuje do pisania aplikacji mobilnych środowisko OpenenEdge 11.2, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla urządzeń mobilnych.


Aplikacje mobilne - OpenEdge Mobile.

Piszemy raz. Wdrażamy wszędzie. 

Tworzymy aplikacje mobilne!

Dzięki wykorzystaniu do pisania aplikacji mobilnych, które idealnie integrują się z aplikacjami konsolowymi OpenEdge, OpenEdge 11.2 zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla urządzeń mobilnych.

Według firmy Gartner do 2015 roku 80% wszystkich tworzonych aplikacji mobilnych będzie aplikacjami hybrydowymi lub mobile web. Aby utrzymać konkurencyjność na rynku, Septylion Sp.J.  musiała zadbać o możliwość udostępniania swoich aplikacji na urządzeniach przenośnych.

Dlaczego  wybraliśmy Progress OpenEdge dla potrzeb związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych?

  • Niższy koszt – Podejście nastawione na tworzenie aplikacji hybrydowych obsługujących wiele urządzeń mobilnym z pojedynczej bazy kodu oznacza, że unikatowy kod nie jest wymagany dla każdego urządzenia. Jako twórcy aplikacji jesteśmy w stanie „napisać raz, wdrażać wszędzie”.
  • Większy wybór dla użytkowników końcowych – Tworzenie bogatych w funkcje mobilnych aplikacji biznesowych zarówno dla platform iOS, jak i Android, lub dowolnej przeglądarki internetowej obsługującej HTML5, sprawia, że użytkownik końcowy może wybrać to, co dla niego najlepsze. 
  • Szybsze rezultaty – Nadal można kontynuować istniejącą logikę biznesową oraz korzystać z serwera aplikacji i bazy danych OpenEdge, ale teraz dzięki wspólnym rozwiązaniom znacznie wzrasta wydajność, co umożliwia o wiele szybsze wprowadzanie aplikacji na rynek.

Dołączyliśmy do mobilnej rewolucji i zwiększamy wartość swoich aplikacji OpenEdge, wykraczając poza komputer stacjonarny. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

 emailsignature.jpg

 

 

             

 

 

 

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u